İade Koşulları
Ürün İade Koşulları

14 gün içersinde değiştirme hakkı: www.sanayikatalog.com'dan satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri sanal mağazamızdan yapılmaktadır. 

14 gün içersinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. 

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş, paketleri açılmamış olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları kaydı ile iade edilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünlerde kargo bedelinin müşteri tarafından karşılanması gerekmektedir.

İade bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.İade Adresi

Burdaş Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

İkitelli OSB. Mah. İsteks San. Sit. A1 Blok No:12 Başakşehir / İstanbul

Destek için: 0546 622 53 53  numaralı telefonlarımızdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.


Hatalı Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
UzmanDestek E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.